Hakkımızda

ESBİ Bilgisayar

Neden ESBİ'Yİ SEÇMELİSİNİZ?

ESBİ Bilgisayar 1990 yılında sektörünün ilklerinden olarak Sakarya 'da kurulmuştur. Teknolojinin henüz hayatımıza girmeye başladığı bu yıllarda bilgisayar sistemlerinin, muhasebe ve sektörel ticari programların pazarlanması, kullanılması, yayılması, sektörün ihtiyacı olan bilgisayar kullanıcılarının yetiştirilmesi konusunda Eğitim Kurumları, Odalar ve Sivil Toplum Kurumları ile işbirliği yaparak bilişim sektörünün gelişimine ve eğitimine büyük katkılarda bulunmuştur. Halen yaygın satış&servis ağı, uzman personeli, kurumsal kimliği ile desteğini verdiği ulusal&uluslararası yazılım&donanım ürünlerine kendi hizmet ve desteğini ekleyerek faaliyetine devam etmektedir.

ESBİ'nİn HİZMET Anlayışı

Çalışmalarında, müşteriye karşı daima dürüst ve dostça davranmak, Kalite ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmak, Pazarının güncel takibini yaparak, teknolojiyi zamanında müşterisine ulaştırmak Müşteriyi sadece doğru olana yönlendirmek, işin gereğini müşterinin istekleri ile uyumlu olarak yerine getirmek, Müşteri kendisine sunulanı yeterli görüp ve memnun olsa dahi ona daha iyisini sunmak, Sektöründe lider firma olarak ESBİ adının teknoloji ile özdeşleştirmek, Güçlü alt yapısı ve ekip uyumu ile Müşteri Memnuniyeti hedefine odaklanarak kalitesi kanıtlanmış teknolojik ürünlere kendi hizmet güvencesi ile değer katmaktır. Hazır kadrosu ile müşterilerinin isteklerini tam zamanında karşılamaktır.
ESBİ 'nin Görevleri
Teknoloji ürünlerini ve müşteri ihtiyaçlarını yakından takip ederek kaliteli, ekonomik, güvenilir ve yeterli donanım, yazılım ve hizmet çözümlerini sunmaktır.
ESBİ 'nin Geleceği
Müşterilerin daima ilk tercihi olmak. Kaliteli ürünler, güvenilir hizmet ve destek sunucusu olmaktır. Müşterinin ESBİ adına duyduğu dostça GÜVEN ve ilgiyi hiç kaybetmeden daha ileri taşımaktır.

ESBİ'NİN HİZMETLERİ

- Sektörel Çözümler
Eta, Logo, Vega, Byte Ticari Yazılımlarının satış, eğitim, servis hizmetleri. Byte Eczane Programlar Özel Destek Programları
- Satış
Bilgisayar Sistemleri, Sektörel Ticari Programlar, Çevre Birimleri, Sarf Malzeme, Yedek Parça, Alarm-Kamera Güvenlik Sistemleri, Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS), Yedek Parça, Sarf Malzeme satış ve temini
- Servis
Yerinde Servis, ESBİ Teknik Servis departmanında bakım-onarım hizmetleri, kurumsal hizmetler

- Kurumsal Servis Bakım Anlaşmaları
Sektörün ihtiyaç duyduğu hizmetleri zamanında verebilmek için ESBİ 'nin destek önceliğini sunduğu çözümlerdir. Servis Bakım Anlaşması olan müşteriler ESBİ 'nin satış, servis-bakım ve destek hizmetlerinde tüm önceliklere sahip olurlar.
- WEB
Web Tasarım, Alan ve Alan Adı hizmetleri, Logo ve Katalog Tasarım hizmetleri
- Yazıcı kartuş, toner dolum ve yenileme hizmetleri
Bilgisayar Yazıcılarının siyah ve renkli kartuş, tonerlerinin bakımı, dolumu, yenilenmesi.
- Alarm, Kamera, Güvenlik Sistemleri
Fabrika-İşyerleri, Konut, Açık-Kapalı alanların Güvenlik Sistemlerinin satış, montaj,